برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

جمعه, ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

رضا قاسمی : ارزش‌مان در فدراسیون دوومیدانی از ماساژور هم کمتر است

رضا قاسمی

دو و میدانی‌کار کشورمان گفت: متاسفانه ارزش ما در فدراسیون دوومیدانی از یک ماساژور هم کمتر است که هیچ هزینه‌ای برایمان نمی‌کنند.

 

به گزارش کیمیانیوز: رضا قاسمی ، در مورد شرایطش اظهار داشت: با توجه به اینکه هزینه‌های اردوی کیش گران بود به اصفهان بازگشتم و در شهر خودم تمرین می‌کنم. مسابقاتی در ترکیه برگزار می‌شود اما به من اعلام کردند که با هزینه خودت باید بروی چطور می‌توانم وقتی درآمدی وجود ندارد با هزینه خودم بروم. من در رنکینگ آسیا سیزدهم هستم و شاید از این می‌ترسند که در ترکیه ورودی بیاورم و چون هزینه‌ای تاکنون برایم نکرده‌اند شرمنده شوند.

وی افزود: کسانی در اردو هستند که وضعیت مدالی من خیلی بهتر از آنها است اما از دو ماه قبل از عید تاکنون هیچ هزینه‌ای برای من نکرده‌اند. چطور می‌شود ماساژور را به فرانسه اعزام می‌کنند اما ارزش ما از یک ماساژور هم کمتر شده است که هیچ هزینه‌ای نمی‌کنند.

دو و میدانی‌کار کشورمان عنوان کرد‌: بهانه می‌آورند که چرا من به سمت رشته نجات غریق رفته‌ام مگر شما چه هزینه‌ای برای من کرده‌اید که می‌گویید نباید به نجات غریق بروم مگر خرج من را می‌دهید؟ به ما اعلام می‌کنند برای تفتیان در آسیا مدال برنز در نظر گرفته‌ای با این حساب تو شانسی نداری و نمی‌توانی به جاکارتا بروی بودجه‌ای که به فدراسیون‌ها می‌دهند از بیت‌المال است و باید به صورت کاملاً عادلانه هزینه شود من از طریق مراجع قانونی مانند سازمان بازرسی، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش این موضوع را پیگیری می‌کنم و تا آخر آن هستم. برای کسانی هزینه می‌کنند که یک مدال آسیایی هم ندارند.

قاسمی گفت: تیم چهار در ۱۰۰ متر ایران یکی از شانس‌های اصلی مدال در بازی‌‌های آسیایی می‌تواند باشد اما اعزامی در این ماده صورت نمی‌گیرد مسئولان فدراسیون می‌گویند چون ورزشکاران درخواستی نداده‌اند ما هم اعزام نمی‌کنیم سؤال این است آیا اعضای کمیته تیم‌های ملی از وضعیت فعلی خبر ندارند فقط دو سه کشور دوندگانی دارند که می‌توانند مدال بیاورند و ایران یکی از آنها است اما اعزامی صورت نمی‌گیرد. ما در بدترین شرایط هم می‌توانیم مدال بگیریم.

دارنده مدال نقره ۱۰۰ متر آسیا در پاسخ به این سؤال که آیا صحبتی با مسئولان فدراسیون در خصوص این شرایط داشته است یا خیر، گفت: جواب درست و حسابی به ما نمی‌دهند و بهانه‌های ا لکی می‌آورند. همانطور که گفتم ارزش ما که سال‌ها مدال آوردیم از یک ماساژور هم کمتر شده چون برای آن هزینه می‌کنند اما برای ما خیر.

وی در پایان عنوان کرد: تمام این صحبت‌هایی که می‌کنیم حقیقت است، اما متاسفانه فدراسیون با کسانی که مصاحبه می‌کنند بدترین برخوردها را کرده و حذف‌شان می‌کند. تجربه در یکی دو سال گذشته نشان داده هر حرفی که حقیقت باشد، برای فدراسیون تلخ است و واکنش منفی در پی دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب ها کیمیانیوز

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی