برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

چهارشنبه, ۰۷ آبان ۱۳۹۹

۸ نکته برای کاهش چربی اضافه صورت

۸ نکته برای کاهش چربی اضافه صورت

کاهش وزن کلی بدن به خودی خود می تواند چالش برانگیز باشد، چه رسد به این که قصد کاهش وزن در یک بخش خاص را داشته باشید. به طور خاص، چربی اضافه در صورت می تواند برای برخی افراد مساله ای آزاردهنده باشد.

ادامه مطلب...

انتخاب لباس چقدر از عمر زنان را هدر می‌دهد؟

انتخاب لباس چقدر از عمر زنان را هدر می‌دهد؟

یکی از شوخی‌های رایج با خانم‌ها که تقریبا در همه کشورهای جهان مصطلح است، زمان زیادی است که آن‌ها برای آماده شدن به منظور بیرون رفتن به خصوص اگر برای مهمانی یا جلسه مهمی باشد، اختصاص می‌دهند.

ادامه مطلب...

تولید ماسک و گان

 فرزانه قاسمی تولیدکننده محصولات حجاب و عفاف با برند "حجاب‌سرا" درباره روند فعالیت‌های مجموعه خود به خبرنگار هنرآنلاین گفت: بالغ‌ بر 20 است که در این عرصه فعالیت داشته‌ام و همواره تلاش کردم در کارگاه خود، عده‌ای از بانوان سرپرست خانوار را گرد هم آورده و بنا به نیازسنجی، شعب و فروشگاه‌های مجموعه خود را با محصولاتی بروز و کاربردی برای مخاطبان مهیا سازیم.

ادامه مطلب...

سوزن‌دوزی‌...

موضوع هشتمین و نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، برآمده از گنجینه‌های هنری استان‌های سیستان و بلوچستان و گلستان بود؛ استان‌هایی که این روزها خبرهایی مبنی بر افزایش تعاملاتشان در بحث توسعه گردشگری مبتنی بر صنایع دستی به گوش می‌رسد.

ادامه مطلب...

سند ملی مد و لباس

 "بنا بر اعلام شورای عالی انقلاب فرهنگی، ماده واحده سند ملی مد و لباس در جلسه پنجم ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور به تصویب رسیده است، توسط معاون اول رئیس جمهوری ابلاغ شده و بر اساس این ماده واحده، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موظف شده است با همکاری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارتخانه‌های صمت، اقتصاد و دارایی، سند ملی مد و لباس را با رعایت چارچوب تدوین اسناد ملی حوزه فرهنگ تدوین کند. اجرای این مصوبه منوط به رعایت الزامات متناظر اعم از عدم اختصاص منابع مالی و تشکیلاتی جدید و عدم مغایرت با مقررات لازم الاجرا مرتبط است."

ادامه مطلب...

کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر

 شاید لازم باشد پیش از انعکاس اخباری امیدبخش در ارتباط با تکمیل حلقه‌های نساجی کارخانه بافت بلوچ، با مروری بر تاریخچه آنچه در این عرصه رقم خورده است، یکی از مهم‌ترین دلایل به حاشیه رانده شدن بخش اعظمی از ثروت‌ فرهنگی و هنری کشورمان‌ را مورد تحلیل قرار داد.

ادامه مطلب...

قبا از نوع ایرانی...

 این مطلب برشی است از مقاله "تاریخچه پوشاک ایرانیان با تکیه‌بر منبع‌شناسی"، حاصل پژوهش و مطالعات محمدرضا چیت‌ساز مؤلف کتاب "تاریخ پوشاک ایرانیان از ابتدای اسلام تا حمله مغول".

ادامه مطلب...

جراحی بینی فانتزی بهتر است یا طبیعی؟

جراحی بینی فانتزی و هرآنچه باید درباره آن بدانید

بینی یکی از اعضای صورت است که نقش بسزایی در زیبایی چهره ایفا می‌کند. به همین دلیل جراحی زیبایی بینی طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. جراحی بینی انواع مختلفی دارد و یکی از محبوب‌ترین انواع آن، جراحی بینی فانتزی است.

ادامه مطلب...

فعالان ورشکسته عرصه فرهنگ و هنر

کرونا تقریباً هشت ماه است که بر ایران سایه نحس خود را انداخته است و تبعات منفی اجتماعی و فرهنگی آن، دوشادوش بسیاری از ناهنجاری‌ها اعم از بهداشتی، جسمی و روانی گریبانگیر مردم شده است.

ادامه مطلب...

چند توصیه برای مراقبت از پوست در سرما

چند توصیه برای مراقبت از پوست در سرما

با تغییر فصل و سرد شدن هوا حفظ سلامت پوست به اندازه سلامت کل بدن اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و نیاز به مراقبت و توجه مضاعف دارد.

ادامه مطلب...

مد در درازمدت...

امانوئل کانت فیلسوف سرشناس آلمانی بر تأخیر زمانی مد تأکید می‌ورزد؛ این تأکید زمانی یعنی یک مد پس از آن که از سوی اقشار مرفه طرد شد، در میان طبقه پایین جامعه رواج می‌یابد و بعدها هربرت اسپنسر فیلسوف بریتانیایی در پرداختن به نظریه رفتن به پایین از کانت پیشی گرفت.

ادامه مطلب...

ثبات در رفتار طراحان مد ایران و جهان

 هرچند به نظر می‌رسد در سال‌های اخیر به‌جز مواردی خاص که در کت واک‌های خارجی به چشم می‌خورد، سبک و سلیقه استفاده از لباس در میان جوانان جوامع مختلف به سمت مشابهت‌هایی سوق یافته و الگوهای رایج در میان فرهنگ‌های مختلف، چندان از یکدیگر دور نیستند.

ادامه مطلب...

مراسم اهدا جوائز NAACP

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، چشم‌ها بیش از پیش به نامزد‌های انتخاباتی و معاونان آن‌هاست. بدون شک یکی از خوش استایل‌ترین زنان در سیاست آمریکا و به خصوص در این روز‌های انتخاباتی، کامالا هریس، معاون نامزد انتخاباتی جو بایدن می‌باشد.

ادامه مطلب...

حفظ و احیای سوزن‌دوزی اصیل و کم‌نظیر بلوچ

شاید لازم باشد پیش از انعکاس اخباری امیدبخش در ارتباط با تکمیل حلقه‌های نساجی کارخانه بافت بلوچ، با مروری بر تاریخچه آنچه در این عرصه رقم خورده است، یکی از مهم‌ترین دلایل به حاشیه رانده شدن بخش اعظمی از ثروت‌ فرهنگی و هنری کشورمان‌ را مورد تحلیل قرار داد.

ادامه مطلب...

تأثیرگذارترین و مهم‌ترین طراحان مد بریتانیا

 همچنان که شاهد تداوم شیوع کرونا در سراسر جهان هستیم، می‌توان با برنامه‌ریزی میان‌مدت و بلندمدت، برگزاری بسیاری از رویدادهای عرصه‌های مد و لباس برای سال آینده و به شکل مجازی و آنلاین را از هم‌اکنون آغاز کرد.

ادامه مطلب...

دوره‌های آموزشی الگوسازی و دوخت برای مددکاران بهزیستی

 مینو پدرام عضو هیئت مدیره انجمن طراحان پارچه و لباس ایران درباره فعالیت‌های پیش روی این مجموعه در نیمه دوم سال به خبرنگار هنرآنلاین گفت: هر چندارتقاء سطح کیفی بسیاری از برنامه‌های انجمن از مهم‌ترین چشم‌اندازهای ما در سال گذشته بود اما شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بسیاری از رخدادهای فرهنگی و هنری به ویژه در عرصه مد و لباس، روند فعالیت انجمن را نیز تحت الشعاع قرار داد و بارها و بارها، سبب تغییر در برنامه‌ریزی‌ها شد.

ادامه مطلب...

اصل بودن برند عینک آفتابی مردانه

قیمت عینک آفتابی مردانه
 
برای اینکه با عوامل موثر در قیمت عینک آفتابی مردانه اصل بیشتر آشنا شوید از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

ادامه مطلب...

دوخت‌های سنتی...

طاهره دبستانی از هنرمندان و مدرسان دوخت‌های سنتی در استان یزد، درباره شرایط حاکم بر این بخش به خبرنگار هنرآنلاین گفت: علی‌رغم تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت منابع انسانی، بالغ بر ده سال است که در زمینه آموزش دوخت‌های سنتی فعالیت داشته و علاوه بر آن تلاش کرده‌ام تا آموزش در بخش‌هایی همچون مولاژ، الگوسازی و پداگوژی را نیز در دستور کار قرار دهم.

ادامه مطلب...

نقاهت بعد از جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی، بدانید و آگاه باشید!

در میان جراحی‌های زیبایی، جراحی بینی به عنوان یکی از اولین انتخاب‌ها در کشور ما و همین‌طور در سراسر جهان شناخته می‌شود. در این میان بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که بینی خود را به صورت کاملاً طبیعی عمل کنند. در این مطلب به طور مفصل به موضوع جراحی بینی طبیعی می‌پردازیم.

ادامه مطلب...

"چارخ"

 چارق و گیوه استان زنجان معروف است و از مهم‌ترین صنایع‌دستی کشورمان به شمار می‌رود.

ادامه مطلب...

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی