برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

چهارشنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۷

جوان‌ترین پزشک زن چگونه شهید شد؟

محبوبه افراز

سازمان مجاهدین خلق وجود محبوبه را برای خود خطرناک تشخیص داد و به فکر تصفیه داخلی در مورد محبوبه افراز افتاد. برای همین در مرحله اول او را به عنوان پزشک به یمن جنوبی اعزام کردند.

ادامه مطلب...

امیدی که علی زند وکیلی به دانشجویان موسیقی می‌دهد

کنسرت علی زند وکیلی - اصفهان‎

دانشجویان و هنرجویان موسیقی به تامین آینده شغلی خود چندان اطمینانی ندارند؛ با این حال علی زندوکیلی حرف امیدبخشی را برای آن‌ها به زبان می‌آورد و می‌گوید کار خوب همیشه جای خودش را باز می‌کند.

ادامه مطلب...

انتظار هنرمندان، کمترین لابی و رفیق‌بازی در جشنواره‌ تئاتر فجر

مجید کاظم‌زاده مژدهی

یک کارگردان تئاتر معتقد است: کمک‌های دولتی به تئاتر معمولا خیلی کم و حقیرانه است بنابراین بهتر است دولت به جای پرداخت پول‌های ناچیز که اغلب به شکل صدقه و شوخی است، تلاش کند سخت افزار لازم را برای تولید تئاتر فراهم سازد.

ادامه مطلب...

دولت به گودِ «سفر» وارد شود

آغاز دور اول سفر‌هاي نوروزي - محور تهران - مشهد

رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان تهران تاکید کرد: مادامی که از تسهیلات و حمایت دولت خبری نباشد، درباره ارزان شدن هزینه‌ی سفر فقط حرف‌های تکراری می‌زنیم و اتفاقات تکراری رقم خواهد خورد.

ادامه مطلب...

از ریاست داریوش مهرجویی تا دو جایزه برای ایران در هندوستان

رونا مادر عظیم

مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی فیلم «دیوراما» در کشور هند با اعطای جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد به فیلم «رونا، مادر عظیم» ساخته برادران محمودی برگزار شد.

ادامه مطلب...

نگاهی به برنامه کنسرت‌های تهران

آخرین اجرای کنسرت پرندگان باغ سکوت به سرپرستی کیهان کلهر در تهران  - تالار وحدت

کنسرت‌های موسیقی که به احترام سوگواری برای حضرت فاطمه زهرا (س)، چند روز در سکوت به سر می‌برند، بار دیگر از سوم بهمن کار خود را از سر خواهند گرفت.

ادامه مطلب...

عجیب‌ترین اثر «‌هاروکی موراکامی»‌

هاروکی موراکامی

«هاروکی موراکامی»‌ با داشتن مهارت بالای خود در تبدیل وقایع غیرعادی به مفاهیم ملموس توانسته طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کند. جدیدترین رمان این نویسنده با نام «‌قتل فرمانده»‌ عجیب‌ترین اثر او تا کنون محسوب می‌شود.

ادامه مطلب...

پاداش مالی برای کاشفان آثار تاریخی/ دورخیز برای ۱۰ میلیون گردشگر خارجی

قاچاق میراث فرهنگی

بودجه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سال ۹۸ بیشترین رشد اعتبارات را در بخش «میراث فرهنگی» و کمترین آن را در حوزه «گردشگری» داشته است. همچنین برای نخستین بار ردیف اعتباری با عنوان «حق‌الکشف» در لایحه بودجه ۹۸ درنظر گرفته شده است تا نه تنها از قاچاق آثار تاریخی جلوگیری شود، که با اهدای این مشوق، آثار تاریخی حفظ شوند.

ادامه مطلب...

جشنواره بین المللی فیلم پرواز...

نشست خبری چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم پرواز با موضوع معلولیت با حضور رحمت الله معمار اردستانی مجری طرح جشنواره، بابک نوری دبیر، ابراهیم صنوبر مدیر اجرایی، مهدی کریمی تفرشی عضو شورای راهبردی و اهالی رسانه برگزار شد.

ادامه مطلب...

بهزاد فراهانی دوباره رئیس شد

بهزاد فراهاني

نخستین جلسه‌ی هیات مدیره جدید انجمن بازیگران خانه تئاتر برگزار شد.

ادامه مطلب...

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی