برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

تاسیس شرکت‌های همکار میان دو پارک فناوری پردیس و لهستان

اینوتکس2018

در حاشیه هفتمین نمایشگاه بین‎المللی نوآوری و فناوری تفاهم‌نامه همکاری میان پارک فناوری پردیس و پارک WPT لهستان به امضا رسید.

 

به گزارش کیمیانیوز، امین رضا خالقیان، مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس با اشاره به امضای تفاهم نامه در حاشیه هفتمین نمایشگاه اینوتکس گفت: پارک WPT یکی از بزرگترین و معتبرترین پارک‌های فناوری لهستان است که به لحاظ نوع فعالیت شباهت بسیاری با پارک فناوری پردیس دارد و همین شباهت می‎تواند در برقراری ارتباط بین شرکت‌های ایرانی و لهستانی بسیار موثر باشد.

خالقیان ادامه داد: بر این اساس تفاهم‌نامه بلندمدت 5 ساله میان این دو پارک فناوری در زمینه همکاری‌های گسترده‌ای در حوزه فناوری منعقد شد.

وی تبادل فناوری بین شرکت‌های ایرانی و شرکت‌های لهستانی، اجرای پروژه‌های مشترک، تاسیس شرکت‌های همکار و کشف فرصت‌های تازه برای همکاری را از اهداف امضای این تفاهم نامه 5 ساله عنوان کرد و یادآور شد: قصد داریم رویدادهای مشترکی را با پارک فناوری لهستان در آینده پایه‌ریزی کنیم و بر اساس آن بتوانیم در حیطه بین‌المللی از پتانسیل‌های موجود در حوزه فناوری و نوآوری و ارتباط با دیگر کشورها بهره‌مند شویم.

خالقیان همکاری بین شرکت‌های ایرانی و لهستانی را از دیگر دستاوردهای این تفاهم‌نامه عنوان و ابراز امیدواری کرد: در سال‌های آینده برخی از شرکت‌های ایرانی بتوانند دفاتر فروش و همکاری مشترک خود را در لهستان تاسیس کنند.

برچسب ها کیمیانیوز

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی