برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

جمعه, ۲۸ دی ۱۳۹۷

اعطای جایزه بزرگ شیخ بهایی به نوآوری‌های برتر در سال ۹۸

مراسم اختتامیه سی‌و یکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

معاون پژوهش و فناوری واحد علوم و تحقیقات از برگزاری رویداد جایزه بزرگ شیخ بهایی در سال ۹۸ خبر داد و گفت: در این رویداد به ایده‌های برتر، طرح‌های نوآورانه و نیز ایده‌هایی که به تجاری‌سازی بینجامد، جایزه اعطا می‌شود.

 

 

به گزارش کیمیانیوز، دکتر فاطمه عزیزآبادی فراهانی، در اولین گردهمایی انجمن‌های علمی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز به کار دبیرخانه این رویداد خبر داد و افزود: این رویداد در سه سطح فعالیت‌های دانشجویی در قالب انجمن‌های علمی، ادبی و هنری، فعالیت‌های باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و نیز فعالیت‌هایی که با اتکا به توان علمی و تحقیقاتی اعضای هیات علمی انجام می‌شود، برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این رویداد از ایده‌ها، طرح‌ها و فناوری‌های جدید محصولات دانش‌بنیان خارج از دانشگاه نیز استقبال می‌شود، خاطر نشان کرد: استقبال از ایده‌های خارج از دانشگاه در بخش پذیرش، داوری و اهدای جوایز باعث می‌شود که رقابت‌های علمی با حداکثر ظرفیت خود محقق شود.

عزیز آبادی یکی از زمینه‌های گسترش نشاط علمی در محیط دانشگاهی را شناسایی، توانمندسازی و معرفی ظرفیت‌های دانشجویی در قالب فعالیت‌های علمی و تخصصی دانست و به برنامه معاونت پژوهشی و فناوری واحد علوم و تحقیقات برای تقویت فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی اشاره کرد.

معاون پژوهش و فناوری واحد علوم و تحقیقات بر تجهیز و حمایت از انجمن‌های علمی تاکید کرد و ادامه داد: بر پیشرو بودن انجمن‌های علمی در زمینه فعالیت‌های علمی و تخصصی باور داریم و این انجمن‌ها را پیونددهنده جامعه و دانشگاه می‌دانیم.

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی