برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷

یک مقام فلسطینی: ما به واسطه محمد بن سلمان در جریان "معامله قرن" قرار گرفتیم

احمد مجدلانی

عضو کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین تأکید کرد که رهبران فلسطینی از طریق محمد بن سلمان در جریان "معامله قرن" قرار گرفتند و هدف این معامله از بین بردن مساله فلسطین است.

 

 

به گزارش کیمیانیوز، احمد المجدلانی، عضو کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) در گفتگوی تلفنی با خبرگزاری آناتولی گفت: جارد کوشنر، مشاور و داماد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا جزئیات معامله قرن را به محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان انتقال داد و ما از طریق ولیعهد در جریان این معامله قرار گرفتیم.

وی افزود: ما از طریق ولیعهد عربستان به آمریکا اعلام کردیم که فلسطینی‌ها به طرح صلح عربی به عنوان پایه و اساس حل بحران با طرف اسرائیلی پایبندند. آمریکا باید این را درک کند که فلسطین به موضع خود پایبند است. رهبران فلسطین اقدامات سرنوشت‌سازی را طی نشست شورای مرکزی فلسطین که اواسط ژانویه برگزار می‌شود، اتخاذ خواهند کرد.

المجدلانی گفت: کمیته اجرایی ساف شنبه نشستی را به ریاست محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای بررسی پیشنهادات کمیته سیاسی برگزار خواهد کرد.

المجدلانی معامله قرن را نابودی مساله فلسطین دانست و گفت: این معامله براساس یک ائتلاف عربی اسرائیلی برای مقابله با ایران است.

برچسب ها کیمیانیوز

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی