برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۶

ساخت موشک‌ را برای دفاع ادامه می‌دهیم

 

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه ایران به دنبال صلح و امنیت در منطقه است،‌ گفت: ساخت موشک‌ها برای دفاع از کشور و منافع ملی ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب...

سبزی کاری همسر دونالد ترامپ در کاخ سفید

سبزی کاری همسر دونالد ترامپ در کاخ سفید + عکس

همسر دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا روز گذشته به همراه شماری از دختران و پسران در کاخ سفید به کشاورزی پرداخت.

ادامه مطلب...

برگزاری انتخابات پارلمانی در آلمان

مرکل

آلمانی‌ها امروز یکشنبه برای شرکت در انتخابات پارلمانی و تعیین صدراعظم چهار سال آتی به پای صندوق‌های رای رفتند. انتظار می‌رود آنگلا مرکل برای یک دوره دیگر رهبری آلمان را به دست بگیرد و یک حزب راست افراطی برای اولین بار در بیش از نیم قرن گذشته وارد پارلمان شود.

ادامه مطلب...

توافق آنکارا و بغداد بر سر تشکیل "گروه بحران" درباره همه‌پرسی کردستان عراق

ییلدیریم

نخست وزیر ترکیه ضمن اعلام اینکه عراق، ایران، ترکیه و دیگر کشورهای هم‌جوار درباره همه‌پرسی اقلیم کردستان عراق موضع واحدی دارند، گفت: آنکارا و بغداد بر سر تشکیل "گروه بحران" در خصوص همه‌پرسی استقلال اقلیم کردستان توافق کردند تا دو طرف درباره اقدامات بعدی درخصوص این همه‌پرسی مشورت و هماهنگی داشته باشند.

ادامه مطلب...

تاجیک: با مسئله کردستان عراق نمی‌توان صفر و یکی برخورد کرد

 یک کارشناس مسائل بین‌الملل ابعاد همه پرسی استقلال کردستان عراق را بررسی کرده و معتقد است که ابعاد و زوایای این اقدام تبعات منفی زیادی به همراه خواهد داشت.

ادامه مطلب...

ترامپ: "مرد موشکی" کره‌شمالی باید زودتر از این مهار می‌شد

ترامپ و کیم جونگ اون

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی در یک تجمع در آلابامای آمریکا گفت، مشکل "مرد موشکی" کره شمالی باید خیلی وقت پیش حل و او مهار می‌شد.

ادامه مطلب...

یکشنبه سرنوشت‌ساز برای مرکل

انتخابات آلمان

آلمانی‌ها در حالی فردا (یکشنبه) در انتخابات پارلمانی این کشور شرکت می‌کنند که این انتخابات سرنوشت آنگلا مرکل و رسیدن او به صدراعظمی برای چهار سال دیگر را تعیین خواهد کرد.

ادامه مطلب...

آغاز همه‌پرسی استقلال کردستان عراق در خارج

همه پرسی استقلال کردستان عراق

کمیسیون انتخابات و همه‌پرسی استقلال کردستان عراق امروز (شنبه) اعلام کرد، رای گیری همه‌پرسی استقلال کردستان عراق در خارج آغاز شد. این کمیسیون افزود: روند رای‌گیری سه روز ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب...

هیئت کُرد امروز در بغداد/کنفرانس خبری بارزانی درباره همه‌پرسی به فردا موکول شد

مسعود بارزاني

دفتر نخست وزیر اقلیم کردستان عراق از به تأخیر افتادن کنفرانس خبری مسعود بارزانی، رئیس این اقلیم خبر داد. این در حالی است که یک مقام کرد اعلام کرد، هیئت کردستان عراق امروز راهی بغداد می‌شود.

ادامه مطلب...

برنی سندرز: آمریکا همدست اشغالگری اسرائیل است/ عربستان هم‌پیمان آمریکا نیست

برنی سندرز

برنی سندرز، سناتور دموکرات‌ آمریکایی و رقیب سابق هیلاری کلینتون در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری سال 2016 در مصاحبه‌ای با وب‌سایت چپ‌گرای "اینترسپت" تاکید کرد، آمریکا در اشغال کرانه باختری با اسرائیل همدست است.

ادامه مطلب...

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی