برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۶

آنهایی که رنگ جبهه را ندیده‌اند به ما تهمت زدند

 

سعید ابوالقاسمی: سر درددل وزیر نفت یک بار دیگر باز شد و به برخی انتقادات از روند فعالیتش در وزارت نفت پاسخ داد.

ادامه مطلب...

سه وزیر اقتصادی دور یک میز/ حل مشکل صنایع در دستور کار

افتتاح فاز نخست مجتمع صنعتی معدنی فجر

وزرای صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امور اقتصادی و دارایی به همراه رئیس کل بانک مرکزی به منظور حل مشکل واحدهای صنعتی به ویژه در شهر اراک تشکیل جلسه دادند.

ادامه مطلب...

تخفیف خرید مرغ و گوشت برای هیات‌های عزاداری + قیمت‌ها

گوشت و مرغ

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد که هیچ مشکلی برای تامین گوشت قرمز و مرغ مورد نیاز در ماه محرم وجود ندارد و به هیات‌های مذهبی، مساجد و تکایا تخفیف داده می‌شود و آنها می‌توانند هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد را ۵۷۰۰ تومان و گوشت قرمز منجمد را به صورت مخلوط ۲۳ هزار تومان بخرند.

ادامه مطلب...

افزایش ۴۰ درصدی واردات خودرو/ انباشت ۷۰۰۰ خودروی بدون ثبت‌سفارش در گمرک

خسروتاج

رئیس سازمان توسعه تجارت از افزایش ۴۰ درصدی واردات خودرو در نیمه اول امسال و همچنین انباشت حدود ۷۰۰۰ خودروی بدون ثبت سفارش در گمرک که اجازه ترخیص ندارند، خبر داد و گفت: توقف ثبت سفارش واردات برای جلوگیری از خروج ارز از کشور صورت گرفته و ربطی به حمایت از خودروسازان داخلی ندارد؛ بیخود برچسب نزنید و متهم نکنید.

ادامه مطلب...

آخرین وضعیت بودجه ۹۷/ لایحه ۱۲ آذر به مجلس می‌رود

لايحه بودجه

آخرین خبرها از روند تدوین لایحه بودجه ۱۳۹۷ حاکی از آن است که بخشنامه بودجه در سازمان برنامه و بودجه نهایی شده و احتمالا امروز در جلسه ستاد اقتصادی به امضای رئیس‌جمهوری خواهد رسید.

ادامه مطلب...

اعلام مقابله با دلالان سپرده/انتظار ورود دستگاه امنیتی

موسسات مالی

خرید و فروش سپرده موسسات غیرمجاز، رواج دلالی در این بین و از سوی دیگر نبود قانون و راهکاری مشخص برای مقابله با این روند نامتعارف در نهایت موجب واکنش اعضای شورای پول و اعتبار شده و قرار است در رابطه با ساماندهی قوانین موجود به منظور جلوگیری از چنین مواردی بحث و تصمیم‌گیری شود.

ادامه مطلب...

احتمال حفظ وضعیت بازار مسکن در پاییز

مسکن

بازار مسکن احتمالا در فصل پاییز با پنج محرک جدید موقعیت خود را از نظر تعداد معاملات در وضعیت ثبات نگه خواهد داشت.

ادامه مطلب...

حرف منتقدان چربید/ حذف برچسب قیمت عقب نشست

فروشگاه

به نظر می رسد فضای منتقدان حذف برچسب قیمت از روی کالا در مبدأ باعث شد وزیر صنعت، معدن و تجارت اجرای آزمایشی این طرح را لغو و آن را به پس از بررسی‌های دقیق‌تر و رفع ایرادات موکول کند.

ادامه مطلب...

ابهام ٤٠ ساله در آزادی اقتصادی

 سعید ابوالقاسمی: تضادهای سیاست‌گذاری در اقتصاد پس از انقلاب، مهم‌ترین بخش از صحبت‌های سید‌عبدالحسین ساسان، اقتصاددان بود که در شصت‌وسومین نشست علمی و دینی گوهر معرفت با موضوع اقتصاد ایران در گذار مطرح شد.

مظنه سزارین‌های میلیونی

هزینه زایمان سزارین در بیمارستان های خصوصی درحالی نزدیک به 20 درصد افزایش یافته است که تورم از سال 95 تک رقمی شده اما تورم بخش درمان همچنان بین 16 تا 17 درصد برآورد می شود.

ادامه مطلب...

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی