برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

چهارشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

۱۰۰ واحد مسکونی مددجویان سیل‌زده چهارمحال و بختیاری نیازمند بازسازی است

سیلاب

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان چهارمحال و بختیاری گفت: بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در روزهای گذشته در استان ۸۷۴ واحد مسکونی خسارت دیده‌اند که از این مجموع ۱۰۰ واحد نیازمند بازسازی است.

 

به گزارش کیمیانیوز، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، علی ملک‌پور با تشریح اقدامات این نهاد در مناطق آسیب‌دیده ناشی از سیل، اظهار کرد: امدادگران از نخستین ساعات وقوع سیل با حضور در این مناطق به مددجویان و نیازمندان خدمات ارائه کرده‌اند.

وی با اشاره به بازدید مدیرکل کمیته امداد استان و امدادگران از واحدهای مسکونی مددجویان و بررسی وضعیت آن‌ها، افزود: در این حوادث لوازم منزل و طرح‌های اشتغال‌زایی شامل زمین‌های کشاورزی و محل نگهداری دام مددجویان آسیب دیده‌اند و ۴۷ رأس دام سبک نیز تلف شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به برآورد میزان خسارت خانواده‌های تحت پوشش، ادامه داد: میزان خسارت آسیب‌دیدگان ۱۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برآورد شده است که به صورت کامل پرداخت می‌شود.

ملک پور با اشاره به استقبال مردم خیر و نیکوکار استان از پویش جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مناطق سیل‌زده، گفت: مردم نیکوکار و نوع‌دوست استان می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و شماره‌حساب ۳۳۳۳ نزد بانک ملی واریز و یا از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #۹۹*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

برچسب ها کیمیانیوز

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی