برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

پنجشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

مدیرکل صنعت،‌ معدن و تجارت استان یزد: مشکلات واحدهای فولادی و نساجی در یزد احصا شد

مشکلات واحدهای فولادی و نساجی در یزد احصا شد

یزد ـ مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد از احصاء مشکلات واحدهای فولادی و نساجی یزد خبر داد.

 

به گزارش کیمیانیوز، محمدرضا علمدار یزدی  در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان یزد با اشاره به مشکلاتی در صنعت فولاد و نساجی استان یزد وجود داشت، اظهار داشت: مشکلات این واحدها احصاء و تلاش شد تا نیازهای آنها تامین و برطرف شود.

وی با بیان اینکه برخی از این واحدها با مشکلات مواد اولیه مواجه بودند، افزود: دپوی مواد اولیه برای یک سال از برنامه های کوتاه مدت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد است.

علمدار یزدی همچنین با اشاره به بحث آموزش و آگاه سازی بیان کرد: واحدها را نسبت به نیازشان حساس کردیم و اقداماتی که می‌توانند در راستای بهبود کسب و کار و تولید خود انجام دهند را به آنها معرفی کردیم.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد ادامه داد: جلسات متعددی نیز با بخش خصوصی داشته ایم و نامه نگاری‌هایی نیز در راستای رفع مشکلات آنها انجام شده حتی با معاون اول رئیس جمهور نیز نامه نگاری در این زمینه انجام شده است.

علمدار یزدی اظهار امیدواری کرد: با همکاری متقابل بخش خصوصی و دولتی بتوانیم بحران‌های اقتصادی و تحریم‌ها را به خوبی پشت سر بگذاریم و در عرصه تولید و صنعت و ایجاد اشتغال، گام‌های مهم و اثرگذار برداریم.

برچسب ها کیمیانیوز

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی