برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷

پروژه‌های آبرسانی در مناطق محروم استان اردبیل توسعه می‌یابد

 مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: با جهت اهمیت ویژه پروژه‌های آبرسانی در روستاهای کم‌برخوردار و مناطق محروم استان اردبیل توسعه می‌یابد.

 

 

به گزارش کیمیانیوز؛ علی پیرجاهد در جلسه بررسی مشکلات حوزه آبرسانی روستایی در اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه در 6 ماهه نخست سال توانستیم با همت جهادگران بسیج سازندگی پروژه آبرسانی به 6 روستای حومه استان اردبیل را با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 130 میلیون ریال تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم که در ادامه روند اجرای پروژه‌های آبرسانی توجه به مناطق محروم و روستاهای کم‌برخوردار بیش از پیش گسترش می‌یابد.

وی افزود: روستاهای ایلچی، اینی علیا و بیعرق از توابع شهرستان گرمی سه روستایی بودند که در طرح آبرسانی به روستاهای کم‌برخوردار استان اردبیل قرار داشتند و طی 6 ماه اخیر و نخست سال با تخصیص 210 میلیارد ریال مجموع اعتبار به بهره‌برداری رسید.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: روستای میان دره در اردبیل و روستای جنگان در گرمی نیز به همت گروههای جهادی طی مدت معین در امسال و با صرف هزینه 400 میلیون ریال برای هر روستا آبرسانی شدند که در حومه این روستاها نیز برخی مناطق و روستاهای کم‌برخوردار هستند که در اولویت آبرسانی قرار دارند.

پیرجاهد با اشاره به اهمیت پروژه‌های عمرانی در مناطق محروم و کم‌برخوردار بیان کرد: نیاز است تا به منظور رفاه و آسایش عمومی در راستای پروژه‌های عمران و آبادانی در مناطق کم‌برخوردار و مناطق محروم در اسرع وقت اقدام شود و در استان اردبیل نیز تا به اکنون اقدامات خوبی در این راستا انجام شده که انتظار می‌رود با پیگیری این مطالبات بتوانیم مردم منطقه را از احتیاجات اصلی به گاز، آب و برق بی‌نیاز سازیم.

وی اظهار کرد: در راستای محرومیت‌زدایی و به همت جهادگران بسیج سازندگی کانال‌کشی روستای محله شهریار در شهرستان گرمی نیز انجام شده است که برای این پروژه 120 میلیون ریال هزینه شد و پروژه‌ها و طرحهای محرومیت‌زدایی سازمان بسیج سازندگی به همت جهادگران منطقه در نقاط و مناطق مختلف استان همچنان ادامه دارد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: انتظار می‌رود در راستای غنی‌سازی و محرومیت‌زدایی مناطق محروم سایر ارگانها و نهادها در استان اردبیل نیز یاری‌گر بسیج سازندگی باشند تا بتوانیم با رفع محرومیت از منطقه شاهد توسعه و رشد اقتصاد و اشتغال نیز باشیم.

برچسب ها کیمیانیوز

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی