برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷

پارک پردیسان...

پاتوق های شبانه تهرانگردی از «بام تهران» تا «استریت فود سی تیر»

با فروکش کردن رقابت های فوتبالی و افزایش دما، برخی از هموطنان تهرانی، برای گذران شب های کوتاه تابستانی، به سمت مکان های نسبتا خنک شهر میروند تا هم گرمای تیر و مرداد آنها را کمتر اذیت کند و هم فرصت گردشگری و تفریح عصرگاهی و شبانه را در اختیار داشته باشند. شما را با شماری از پاتوق های شبانه برای گذران تابستان آشنا میکنیم.

ادامه مطلب...

روایت خرده فروشان موبایل از بازاری که الاکلنگی است

بازار موبایل

تا یک دهه پیش ابزار لوکسی محسوب می شد، اما امروز به نیاز عمومی افراد جامعه تبدیل شده و بازارش هم بازار داغی است و شاید همین درجه بالای حرارت این بازار باعث شده است که به سرعت در هر فرازونشیبی تغییر شکل دهد و همچون اسپند بر آتش بالا و پایین بپرد.

ادامه مطلب...

علت وجود امامزادگان در ایران چیست؟

امامزادگان

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان درباره علت وجود امامزادگان در ایران گفت: در طول تاریخ چند بار مهاجرت سادات، علویان و شیعیان به ایران صورت گرفته که نخستین بار در زمان حکومت حجاج بن یوسف بوده، در دوران ولایتعهدی تحمیلی امام رضا علیه السلام نیز گروهی از امامزادگان و علویان و سادات همراه ایشان به ایران آمده، همچنین در زمان حرکت کاروان حضرت معصومه سلام الله علیها عده زیادی از سادات و علویان وارد ایران شدند.

ادامه مطلب...

برگزاری مراسم ترحیم جانباختگان اتوبوس مسافربری سنندج + عکس

جانباختگان اتوبوس مسافربری سنندج

مراسم ترحیم جانباختگان حادثه اتوبوس مسافربری ترمینال سنندج امروز دوشنبه (۲۵ تیرماه) در صحن قدیم مسجد جامع این شهر برگزار شد.

ادامه مطلب...

پایش باقی‌مانده آنتی‌بیوتیک در گوشت مرغ گلستان

کشتارگاه مرغ

مدیرکل دامپزشکی استان گلستان از اجرای طرح پایش باقی‌مانده آنتی‌بیوتیک در گوشت مرغ کشتار شده در استان گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...

صنعت طلا و جواهر نیازی به کمک دولت ندارد

طلا و جواهرسازي

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: صادرات درهشت سال گذشته در حد صفر بوده چرا که با وجود موانع، تلاش برای صادرات منجر به پشیمانی می شود.

ادامه مطلب...

جامعه ای حیران با انتظارات یکسان دخترانه

دختر

اصلاح نگاه به دختر، اجازه تصمیم گیری برای آینده، مجوز خروج از کشور یا برخورد مهربانانه تر قانون با دختران، این تعدادی از درخواست‌های دختران از جامعه و خانواده‌هایشان است، درخواست‌هایی که مکرر در طول سال تکرار می‌شود، اما واقعا دختران باید در چنین روزی از چه چالش‌هایی صحبت کنند، هرچند که همه دختران یک صدا اعتقاد دارند که این روز با روزهای دیگر سال برایشان تفاوتی ندارد.

ادامه مطلب...

خودم مردم بلوچ مهم‌ترین جاذبه گردشگری ما هستند

بلوچستان_امن_است

#بلوچستان_امن_ است. این مهم ترین و کلیدی‌ترین جمله این روزهای فعالان مجازی بلوچ است تا با کلیشه‌ای‌ترین ذهنیت شکل گرفته در ذهن مردم درباره سرزمین وسیع‌شان مبارزه کنند.

ادامه مطلب...

تهران؛ عمارت مسعودیه...

خانه‌های تاریخی ایران زمین؛ از سنندج تا قزوین

خانه های قدیمی در گوشه وکنار شهرها فضاهايي هستند که از سردر ورودی آن‌ها گرفته تا ستون و ایوان و طاقی‌های‌شان، همه و همه از لحظه‌های سپری شده برای مالکان آن حکایت‌های شنیدنی دارد که برای دانستن آن‌ها باید به سراغ‌شان رفت و سراپا چشم و گوش شد.

ادامه مطلب...

علت سوختگی گاومیش‌های خوزستان در دست بررسی

گاومیش

مدیر اداره جهاد کشاورزی دشت آزادگان گفت: تعدادی از گاومیش‌ها در منطقه رومین بستان دچار سوختگی شده‌اند و علت آن می‌تواند به دلیل آتش سوزی هورالعظیم و یا بی آبی منطقه باشد که در شهرستان وجود دارد.

ادامه مطلب...

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی