برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

فرماندار: ازدواج زیر 13 ساله‌ها در خنداب صحت ندارد

ازدواج دختربچه ها

فرماندار خنداب گفت: اینکه در شهرستان خنداب به صورت غیرقانونی ازدواج زیر 13 سال رخ داده باشد، صحت ندارد و گزارشی که کارشناس مرکز بهداشت ارائه کرده فاقد مولفه‌ها و شاخص‌های زمانی و مکانی دقیق و رسمی آماری است.

ادامه مطلب...

جزئیات کودک آزاری در روستای مرند

كودك آزاري

مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: دختربچه‌ای که در یکی از روستاهای شهرستان مرند مورد ضرب و شتم پدر خود قرار گرفته بود، توسط ماموران نیروی انتظامی و اورژانس اجتماعی پیدا شده است.

ادامه مطلب...

۱۵سال در انتظار احداث یک جاده روستایی/راهی که از مسیر مرگ می‌گذرد

۱۵سال در انتظار احداث یک جاده روستایی/راهی که از مسیر مرگ می‌گذرد

یزد ـ جاده فولاد ـ نیوک ندوشن در واقع یک جاده روستایی است که به‌رغم تردد بالای کامیون‌های حمل مواد معدنی و خودروهای شخصی، ۱۵ سال است به حال خود رها شده و عزمی برای تکمیل آن وجود ندارد.

ادامه مطلب...

راسته به راسته

راهنمای گشت و گذار در بازار تبریز
بازار تبریز یکی از شاهکار‌های معماری ایران است؛ جایی که طرح و نقش‌های هزار رنگ در میان فضایی از خشت و گل، تو را به هزارتوی سنت رهنمون می‌کند. بزرگترین بازار مسقف جهان، پر است از تیمچه‌ها و سرا‌ها و گذر‌ها که در هر کدام که قدم بگذارید، طاق‌ها و گنبد‌های مقرنس و سازه‌های آجری آرایش منظمی دارند.

ادامه مطلب...

1.5 درصد زنان باردار به دیابت بارداری مبتلا می‌شوند

دیابت بارداری

رئیس انجمن حمایت از بیماران دیابتی کردستان گفت: یک الی 1.5 درصد زنان باردار به دیابت بارداری مبتلا می‌شوند که اثر سوء بر روی جنین دارد و ناهنجاری های مادرزادی از جمله عقب افتادگی ذهنی، نقص عضو و بیماری دریچه قلب را به دنبال دارد.

ادامه مطلب...

شیر تو شیر شدن فعالیت حمل و نقل گردشگری در یزد

کرایه تاکسی‌ها

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد به دنبال نارضایتی فعالان حوزه گردشگری از وضعیت حمل و نقل گردشگری و عملکرد رانندگان این حوزه، از انجام اقداماتی در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات این بخش خبر می‌دهد.

ادامه مطلب...

زندگی مدفون شده

طوفان سیستان با سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت

مثل بوران می‌سوزاند و مثل رگبار سیلی می‌زند اما آن نتیجه اش می‌شود جاری شدن آب و آبادانی و این می شود نهایت اش در آتش سوختن، ویرانی و نابودی یک سرزمین؛ بوران رخ را سرخ می کند و این مثل زغال، سیاه.

ادامه مطلب...

ترور مامور انتظامی شهرستان روانسر

قتل

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از ترور سرگرد "حسن ملکی" از ماموران انتظامی شهرستان روانسر خبر داد.

ادامه مطلب...

هویزه در حسرت یک قطره آب!

بی آبی هویزه

روستای رَگطه هویزه. حال و روز خوبی نداشت، خشکی از آن چکه می‌کرد. زمین‌های منطقه جوری دهان باز کرده بودند که انگار تابحال آب ندیده بودند. لَه لَه می‌زدند. مثل همه جای خوزستان، یک شعله فندک هم نزدیک رگطه بود. از همان شعله فندک‌های نفتی بزرگ! تشنه‌تر از زمین‌های روستا، دام‌ها بودند که تشنگی صدایشان را درآورده بود.

ادامه مطلب...

پیگیر حقوق اولیای دم کارگران نهاوندی فوت شده هستیم

کارگران نهاوندی فوت شده

دادستان عمومی و انقلاب نهاوند گفت: پیگیر حقوق اولیای دم کارگران فوت شده هستیم.

ادامه مطلب...

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی