برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

پنجشنبه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۷

سرانجام ربوده‌ شدن محمدپرهام یک‌ونیم ساله در حرم رضوی

دستگیری

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از عملیات پیچیده و سنگین پلیسی برای دستگیری عاملان ربایش نوزاد یک و نیم ساله یزدی در مشهد خبر داد.

ادامه مطلب...

دستگیری 6 نفر از منازعین حادثه تیراندازی منطقه کیانپارس اهواز

تیراندازی

فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری شش نفر از منازعین در جریان حادثه تیراندازی که امروز جلوی درب دادگاه انقلاب در منطقه کیانپارس اهواز رخ داد، خبر داد.

ادامه مطلب...

رشد 200 درصدی گردشگران خارجی و توسعه گردشگری حلال در ارس

منطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از رشد 200 درصدی گردشگران خارجی و توسعه گردشگری حلال نسبت به مدت مشابه در سال 1395 در این منطقه خبر داد.

ادامه مطلب...

کاهش چشمگیر جمعیت یوز آسیایی در یزد

يوز آسيايي

معاون اداره کل محیط زیست استان یزد با گلایه از به عدم هر گونه حمایت از محافظت یوز آسیایی در یزد، می‏‏‌گوید: متاسفانه استان یزد اخیرا با کاهش چشمگیر جمعیت یوز روبرو شده به طوری که گونه ماده این گربه ‎‎ سان در یزد دیگر مشاهده نشده و امکان انقراض این جانور را دو چندان کرده است.

ادامه مطلب...

ادامه دومینوی تخریب تنوع زیستی/زمین در سوگ پرندگان آوازه خوان

محیط زیست

زمین؛ جایی که انسان در آن زندگی می‌کند و بیش از 4 میلیارد سال از عمر آن گذشته است، این کره خاکی در عمر طولانی خود مأمنی برای زیستمندانش بوده و در هر دوره زیستمندانی را میزبانی کرده است.

ادامه مطلب...

خطر طغیان ملخ‌ها در مزارع دامغان

ملخ

مدیر جهادکشاورزی شهرستان دامغان از آنچه طغیان آفت ملخ در برخی مزارع این شهرستان می‌خواند خبر داد و گفت: تعداد پوره‌های مشاهده شده در هر کپسول از پنج یا 6 عدد در سال زراعی 96_95 به 30 تا 40 عدد در سال 97_96 رسیده که این مهم می‌تواند نشان دهنده حالت طغیان این آفت باشد.

ادامه مطلب...

کاهش جمیعت آهو در میاندشت جاجرم

آهو

کارشناس مسئول اداره نظارت بر حیات وحش حفاظت محیط زیست خراسان شمالی تاکید کرد: در سال جاری کاهش جمعیت آهو خطری برای یوزها نخواهد داشت.

ادامه مطلب...

کشف 50 کیلوگرم موادمخدر در قالب 3 محموله در اردبیل

موادمخدر

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: در 48 ساعت گذشته 50 کیلوگرم انواع موادمخدر از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

ادامه مطلب...

هنوز سناریویی برای جیره‌بندی آب اصفهان نداریم

بحران کم‌آبی

سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به کاهش 40 درصدی آب انتقالی به تصفیه خانه باباشیخ‌علی، گفت: هنوز سناریویی برای جیره بندی در دستور شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان نیست و در صورتی که روند کم آبی ادامه یابد، تصمیمات جدیدی در خصوص مدیریت آب اصفهان اتخاذ خواهد شد.

ادامه مطلب...

بررسی مشکلات حاشیه نشینی در خاش

حاشیه نشینی

فرماندار شهرستان خاش با اشاره به اینکه در نقاط مختلف این شهر مشکلات و گرفتاری‌هایی برای مردم وجود دارد، بر اهمیت توجه به رفع مشکلات حاشیه نشینان تاکید کرد.

ادامه مطلب...

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی