برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

بازدید رییس پلیس غرب تهران از ایسنا

خانچلری

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از خبرگزاری ایسنا بازدید کرد.

 

به گزارش کیمیانیوز، سردار محسن خانچرلی عصر امروز با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران از بخش‌های مختلف این خبرگزاری بازدید کرده و به سوالات خبرنگاران این رسانه پاسخ داد.

خانچرلی در جریان بازدید خود از افتتاح دو دفتر مشاوره رایگان انتظامی در شهرستان‌های اسلامشهر و ملارد خبر داد و گفت: یکی از این دفاتر به مناسبت هفته ناجا افتتاح شد و امیدواریم با افتتاح آن بسیاری از مشکلات مردم در حوزه انتظامی و امنیتی حل شود.

رییس پلیس غرب استان تهران از افزایش تماس‌ها با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ طی یک سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: زمانی که من به غرب استان تهران آمدم روزانه حدود ۴۰۰ تا ۴۵۰ تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ برقرار می‌شد. این در حالی است که ما پس از حضور در فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اقدام به تجمیع مراکز پلیسی ۱۱۰ در سطح ۶ شهرستان منطقه کردیم و در حال حاضر تماس‌های ما حدودا بیش از ۱۰ برابر افزایش یافته و روزانه بیش از ۵۳۰۰ تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ غرب استان تهران برقرار می‌شود.

وی افزود: همچنین در یک سال گذشته نیز تعداد تماس‌ها با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ افزایش ۷۲ درصدی داشته؛ به طوری که از هفته ناجا در سال گذشته تا به امروز بیش از یک میلیون و ۵۷۰ هزار تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در غرب استان تهران برقرار شده که این نشان دهنده افزایش اعتماد مردم به پلیس است.

خانچرلی ادامه داد: همچنین ۶۵۸ هزار تماس نیز منجر به عملیات شده که رشدی ۴۸ درصدی داشته است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان بازدید خود از ایسنا این خبرگزاری را رسانه‌ای معتبر و دارای ضریب نفوذ بالا عنوان کرد و گفت: خوشبختانه پتانسیل جوانی در ایسنا سبب شده تا این رسانه اخبار خوب و مفیدی منتشر کند.

برچسب ها کیمیانیوز

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی