برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

افزایش دمای رشت طی امروز

پاییز در رشته کوه‌های البرز از کوه‌های شهرستان بندر گز تا شرق به جنگلهای مینودشت استان گلستان

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: آسمان رشت (مرکز گیلان) امروز (۲۴ بهمن ماه) کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد و افزایش دما است و دمای هوا در گرمترین و سردترین زمان به ۱۱ و ۴ درجه سانتیگراد می‌رسد.

 

صادق ضیاییان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آسمان اردبیل امروز (۲۴ بهمن ماه) صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد در اواخر وقت افزایش  و احتمال بارش برف با بیشترین و کمترین دمای ۱- و ۸- درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: امروز (۲۴ بهمن ماه) برای شمال غرب، غرب سواحل دریای خزر، شمال کردستان و ارتفاعات و دامنه‌های البرز دراستان‌های قزوین، البرز و تهران، بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان در ادامه گفت: فردا (۲۵ بهمن ماه) برای سواحل دریای خزر، شمال شرق و برخی نقاط دامنه‌های جنوبی رشته کوه‌های البرز مرکزی شامل استان قزوین، البرز، تهران و استان سمنان بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی شنبه (۲۶ بهمن ماه) در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود و یکشنبه (۲۷ بهمن ماه) سامانه بارشی دیگری از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور می‌شود بطوری‌که در شمال غرب برف، غرب کشور برف و باران، سواحل غربی خزر باران، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی باران و برخی مناطق آن برف و باران و در ارتفاعات رشته کوه‌های البرز مرکزی و غربی برف می‌بارد. دوشنبه (۲۸ بهمن ماه) علاوه بر مناطق ذکر شده بارش در دامنه‌های زاگرس نیزادامه خواهد داشت.

وی افزود: امروز تا شنبه (۲۴ تا ۲۶ بهمن ماه) دریای خزر مواج پیش‌بینی می‌شود. خلیج فارس نیز به ویژه درمناطق مرکزی و شرقی آن، تنگه هرمز و دریای عمان امروز (۲۴ بهمن ماه) مواج است.

ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی دو روز آینده تهران اظهار کرد: آسمان پایتخت فردا (۲۵ بهمن ماه) نیمه ابری و در برخی از ساعات با افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید احتمال رگبار با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد و طی شنبه (۲۶ بهمن ماه) کمی ابری تا نیمه ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

برچسب ها کیمیانیوز

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی